fbpx

Відгуки

ТЦ МЕТРО Кеш енд Кері Петрівка висловлює подяку колективу ТОВ «Корсель» за якісно виконану роботу в сфері вантажоперевезень.
Перевагами даної компанії є надійність, оперативність і комфорт.
Вони надають клієнту повний спектр логістичних послуг. ТОВ «Корсель» всі завдання виконує відповідно до вимог замовника, якісно і своєчасно.
Рекомендуємо ТОВ «Корсель» як надійного і професійного партнера.

Автор відгуку: Директор ТЦ МЕТРО Петрівка Сіневід Д.В.

ТОВ Фудмаркет висловлює подяку за співпрацю з ТОВ Корсель.
За час, що наша компанія працює з компанією ТОВ Корсель було видно, що компанія позиціонує себе як надійний логістичний оператор і прагне до постійного вдосконалення своїх логістичних послуг.
Бажаємо успіхів і процвітання!

Автор відгуку: Генеральний директор Душко І.М.

ТОВ Юнітек-Україна висловлює подяку за плідну співпрацю і підтверджує статус ТОВ Корсель як надійного логістичного партнера.
Бажаємо успіхів і процвітання!

Автор відгуку: Директор Гробова В.І.

За період спільної роботи ТОВ «Корсель» зарекомендувало себе як надійну логістичну компанію, співробітники якої оперативно і з професіоналізмом підходять до кожного замовлення. ТОВ «Корсель» є гідним партнером на ринку міжнародних вантажних перевезень.

Дякую за роботу! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Автор відгуку: Левенстам В.В. - ТОВ “Фоззі-Фуд“ (Сільпо).

Приватне Підприємство «АСТА» висловлює подяку колективу компанії «Корсель» за плідну співпрацю.

Ми працюємо з компанією «Корсель» з 2009 року.

Можемо відзначити високу кваліфікацію і компетентність фахівців компанії «Корсель» в сфері міжнародних перевезень.

За час співпраці дана компанія проявила себе як надійний партнер, який завжди виконує взяті на себе зобов’язання, при цьому готовий запропонувати всіляку допомогу при виникненні труднощів у клієнта.

Автор відгуку: директор ПП ``АСТА`` - Іванченко В.Н.

ТОВ “Бюро ВИН” (Good Wine) висловлює подяку колективу компанії “Корсель” за якісну роботу і добропорядні партнерські відносини, проявлені в наданні логістичних послуг на міжнародному рівні. Менеджери «Корсель» відповідально ставляться до кожного замовлення і завжди враховують побажання клієнта.
Окремо хочеться відзначити оперативність і компетентність співробітників компанії. Дуже приємно мати справу з професіоналами.
Сподіваємося на подальше зміцнення нашої плідної співпраці.

Автор відгуку: Менеджер з логістики ТОВ ``Бюро ВИН`` (Good Wine) - Піменова Вікторія.

У сфері міжнародних вантажних перевезень ТОВ “Група Компаній “СОДРУЖЕСТВО”  співпрацює з ТОВ “Корсель”з 2015 року.
За цей час ТОВ “Корсель” зарекомендувало себе надійним партнером, що надає якісні послуги своєчасно і в повному обсязі.
Співробітники даної компанії проявили високий рівень професіоналізму при підборі автомобілів і оформленні фінансової документації. Хотілося б також відзначити гнучку політику Компанії, що проявляється в обліку різних побажань Замовника.
Висловлюємо подяку за виконану роботу і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Автор відгуку: начальник комерційного відділу ТОВ ``Група компаній`` СОДРУЖЕСТВО``- Яворська М.М.

Співпраця з Вашою компанією почалося недавно, але за той період який миз Вами працюємо від Вас ми не отримали жодної відмови стосовнотермінової доставки вантажу.
Дякую за кваліфіковані консультації,тактовний підхід, своєчасну доставку вантажу.
Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю.

Автор відгуку: регіональний менеджер Industrial Veterinaria S.A. (Invesa) - Адольфо Перес.

Компанія «КОРСЕЛЬ» є надійним логістичним партнером компанії «ЛОГРУС» ще з 2008 р. За весь час нашої співпраці компанія «КОРСЕЛЬ» зарекомендувала себе виключно з кращого боку: бездоганне виконання договірних зобов’язань, доставка товару в термін, якісне оформлення супровідної документації, надання транспорту в найкоротші терміни, всеосяжне консультування з питань логістики і т.д.
Керівник компанії «КОРСЕЛЬ» Анна Хаустова в будь-який, навіть самої складної ситуації проявляє себе як висококласний фахівець і мудрий керівник, що на сьогодні є досить рідкісним явищем в логістичній сфері.
Дякуємо колектив компанії «КОРСЕЛЬ» за відміннe і тривалу співпрацю. І рекомендуємо її всім, хто цінує якість і надійність у взаєминах з партнерами.

Автор відгуку: директор приватного підприємства ``Логрус`` - Красіловец І.М.

ТОВ «ТВК Рамос» щиро вдячне компанії «Корсель» за якісно надані послуги. На протязі 5 років співпраці «Корсель» зарекомендував себе як надійний логістичний оператор. Співробітники компанії з відповідальністю підходять до завдань клієнта і завжди виконують взяті на себе обов’язки.
Професіоналізм команди дозволяє з легкістю знаходити вихід із складних ситуацій. Тому ми завжди впевнені, що наданий вантаж компанія «Корсель» доставить вчасно і без ушкоджень.
Бажаємо Вам подальшого процвітання і росту.

Автор відгуку: директор ТОВ “ТВК Рамос” - Рибак А.В.

Наше підприємство Maderas Seleccionadas del Este S.L. співпрацює з найбільшим постачальником Європейського Дубу, який знаходиться в Бережанах (Україна), звідки постачається наша продукція головним чином в Іспанію, а також в інші країни Европейського Союзу.
Для транспортування наших вантажів ми користуємось послугами підприємства Corcel, з яким співпрацюємо вже на протязі багатьох років і завжди отримуємо послуги на вищому рівні якості.

Автор відгуку: директор Maderas Seleccinadas del Este S.I.

Pavimentos Arrondo S. A. співпрацює з транспортною компанією Корсель, яка знаходиться в Харкові, на протязі останніх 11 років. Компанія надає якісні логістичні послуги для експорту та імпорту нашої продукції.
За весь час співробітництва Корсель показує хорошу роботу, виконуючи всі взяті на себе зобов’язання, здійснює перевезення нашого товару своїм сучасним парком автомобілів, що дає нам впевненість у безпеці і своєчасності доставки вантажу.

Автор відгуку: директор Pavimentos Arrondo S.A. - Juan José Arrondo.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×