fbpx

Митне оформлення

1-24

Компанія «Корсель» вже більше 10 років виконує міжнародні вантажоперевезення «під ключ», надаючи повний комплекс послуг. Особливе місце серед них займає митне оформлення в Києві, при узгодженні, можемо організувати розмитнення і в інших містах України. Ми в найкоротші терміни підготуємо необхідний пакет документів відповідно до законодавства України та країни відправлення. Але є умова, ми можемо працювати тільки з юридичними особами!

Суть і цілі

Мета митного оформлення – організація переміщення вантажу через кордон, а також статистичний облік ввезення, вивезення та транзиту товарів згідно з вимогами українського і європейського законодавства.

Така послуга передбачає цілий комплекс процедур, які регулюються Митним кодексом України та залежних від митного режиму:

 • експорт;
 • імпорт;
 • транзит;
 • тимчасове ввезення або вивезення;
 • реекспорт;
 • реімпорт.

Ключовий момент – суворе дотримання вимог законодавства і контролюючих органів, так як при їх порушенні вантаж може затриматися на митниці на тривалий термін. Рекомендуємо убезпечити себе і замовити професійну розмитнення вантажів в Одесі та Києві. Фахівці компанії «Корсель» подбають про правильне оформлення документів і оперативному проходженні огляду. Наші брокери прекрасно знайомі зі специфікою розмитнення товарів з Європи.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія надає повний спектр митних послуг:

 • консультації фахівців щодо митного оформлення вантажів в Києві;
 • вибір відповідного митного режиму та кодів УКТЗЕД;
 • оформлення повного пакету документів відповідно до типу вантажу і обраному режиму;
 • отримання дозвільних документів від державних органів;
 • розмитнення, проходження митного контролю.

Дана послуга надається окремо або в складі комплексних вантажоперевезень або логістичного аутсорсингу.

Терміни митного оформлення

Наша компанія працює індивідуально під кожен вантаж, тому чітких термінів немає, так як багато залежить від готовності документів, в відсутності помилок в них, вартості вантажу і його найменуванні. На практиці митне оформлення (замитнення/ розмитнення) проходить не більше 1-ї доби.

Митне оформлення вважається завершеним після виконання митним органом митних процедур, визначених ним на підставі цього Кодексу відповідно до заявленого митного режиму.

Переваги «Корсель»

Ось п’ять причин довірити розмитнення вантажів в Києві саме нам:

 1. висока кваліфікація наших митних брокерів;
 2. оперативність;
 3. оформлення всіх видів документів (митна декларація, податкова декларація, сертифікат відповідності, Карнет АТА і т.д.);
 4. робота з усіма видами вантажів, включаючи негабаритні та небезпечні (зазначені в європейському угоді ADR);
 5. вигідні розцінки на митні послуги.

Вартість оформлення і розмитнення визначається індивідуально. Ви можете замовити персональний розрахунок прямо зараз, по телефону 044 333-32-28.

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×