fbpx

Морські перевезення

Переваги морських перевезень вантажів

Морські контейнерні перевезення є одним з найдешевших варіантів перевезення вантажів на тривалі відстані. Морська логістика покриває будь-яку точку світу де є океан або море, що робить даний вид перевезення гнучким і універсальним.
Найчастіше морські перевезення є комбінованими. Так як для підвезення до порту використовується автомобільний транспорт, складська логістика. Все це залежить від умови поставки, які ви укладаєте з відправником вантажу. Ну а Корсель допоможе вам в будь-якому випадку.
Послуги з перевезення вантажів морським транспортом відмінно підходить для наступних типів поклажі:

 • спеціальні – цінні, секретні і небезпечні;
 • стандартні – звичайні, великогабаритні та негабаритні;
 • збірні – дрібногабаритні вантажі і невеликі партії товарів від різних власників.

Вартість морських перевезень безпосередньо залежить від виду та обсягу продукції, що перевозиться, а також від того яким саме судном буде виконана доставка. Виділяють спеціалізовані, вузькоспеціалізовані, універсальні і багатоцільові кораблі.

Особливості морських контейнерних перевезень

Найбільш сучасний і найпоширеніший спосіб доставки різних товарів між країнами – це міжнародні морські перевезення контейнеровозами. Полягає він у тому, що збірний або стандартний вантаж поміщається в спеціальні закриті контейнери, які після наповнення опечатуються і на них оформляються необхідні митні та транспортні документи. Потім контейнери доставляються в порт і завантажуються на судно.
Морські контейнерні перевезення є надійним способом доставки, так як всі контейнери надійно кріпляться між собою, вони повністю герметичні і всередині них товар залишається в цілості й схоронності аж до вручення його одержувачу.
З мінусів можна виділити тривалість доставки, так як навантаження цілого судна займає безліч часу, а шлях в дорозі може бути протягом місяців.
Вигідно замовити авіаперевезення в Україні можна у нас. Заповніть форму швидкого запиту нижче і отримаєте прорахунок вартості вже сьогодні!

Замовити морське перевезення
Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×