Доставка вантажів з Іспанії в Україну, вантажоперевезення до Іспанії.

Вантажоперевезення Іспанія-Україна “під ключ” – одне з популярних напрямків діяльності компанії «Корсель». Ми працюємо з усіма видами вантажів і співпрацюємо як з корпоративними, так і приватними клієнтами. Можливий логістичний аутсорсинг на постійній основі.

Що возять з Іспанії?

Ця країна займає міцне місце на міжнародному ринку в багатьох галузях. Основні категорії товарів, що експортуються – це:

  • одяг;
  • електроніка;
  • автозапчастини;
  • засоби пересування.

Окремо варто згадати плодоовочеву продукцію: Іспанія є одним з найбільших європейських постачальників овочів і фруктів. Для їх перевезення ми використовуємо рефрижератори зі строго контрольованим температурним режимом.

Ми доставляємо також й інші типи вантажів. Великий автопарк дозволяє нам підбирати оптимальний транспорт для будь-яких предметів, від побутових товарів до АДР-вантажів.

Особливості доставки вантажів з Іспанії

З огляду на континентальне розташування країни, автомобільні вантажоперевезення є найбільш виправданими. Компанія «Корсель» використовує автомобілі різного типу. Наприклад, для перевезення ADR-вантажів ми застосовуємо спецтранспорт підвищеної безпеки.

При невеликому обсязі партії фрахт цілого автомобіля може бути невиправданим. У цьому випадку рекомендуємо скористатися доставкою збірних вантажів з Іспанії. Дана послуга передбачає оренду не всього ТЗ, а одного місця в кузові або контейнері, поруч із замовленнями від інших вантажовідправників. В результаті вартість перевезення ділиться на всіх замовників.

Для великогабаритних або негабаритних товарів можемо рекомендувати залізничні перевезення.

Чому ми?

«Корсель» – один з провідних вантажоперевізників, які працюють за даним напрямком. Кращими в своєму роді нас роблять:

  • широкі можливості. Ми доставляємо абсолютно будь-які вантажі;
  • допомога в митному оформленні. Наші фахівці особисто підготують всі документи і подбають про розмитнення;
  • страхування. Ми застрахуємо ваш вантаж в одній з провідних страхових компаній Європи;
  • власний склад в Іспанії. Завдяки цьому, ми можемо особисто стежити за станом товарів і забезпечити їх збереження;
  • гнучка цінова політика. Розцінки на вантажоперевезення розраховується індивідуально, а наші фахівці допомагають знайти найбільш вигідну пропозицію.

Замовляйте персональний розрахунок зараз!

Просто зателефонуйте за номером 044 333-32-28.