fbpx

Доставка вантажів з Німеччини в Україну, вантажоперевезення до Німеччини

Доставка вантажів з Німеччини входить до числа популярних транспортних послуг. Її затребуваність пояснюється надійними позиціями Німеччини на міжнародному ринку. Вона експортує широкий спектр продукції. Місцеві виробники співпрацюють з великими і дрібними компаніями, а також індивідуальними підприємцями з України. Наша компанія допоможе зробити це торгове співробітництво простим та зручним. Ми виконуємо перевезення вантажів з Німеччини до України будь-якої складності.

Найпопулярніші вантажі

Найчастіше мова йде про міжнародні вантажоперевезення:

 • промислової і сільськогосподарської техніки;
 • автомобілів і запчастин;
 • сировини для харчової промисловості;
 • будівельних матеріалів;
 • одягу і взуття;
 • інших товарів повсякденного попиту.

Наша компанія працює з будь-якими типами описаних вантажів, а також тими, що не входять до цього переліку: негабаритними, небезпечними (ADR) і т.д. Великий автопарк дозволяє нам перевозити всі види товарів з урахуванням їх особливостей. Наприклад, для доставки швидкопсувних вантажів з Німеччини до України використовуються рефрижератори з підтримкою температури, а для транспортування АДР-вантажів – спецтранспорт.

Вантажоперевезення Німеччина-Україна: від генеральних до збірних.

Компанія «Корсель» співпрацює з широким колом клієнтів. Ми раді і великим компаніям, і невеликим фірмам, і підприємцям. Працюємо з партіями будь-якого обсягу і знаходимо вигідну пропозицію залежно від типу, ваги вантажу та відстані.

Так, найпопулярнішою послугою є генеральні вантажоперевезення в та з Німеччини. Вони припускають фрахт цілого контейнера або транспортного засобу, зазвичай фури. З огляду на континентальне розташування країни і її порівняльну близькість до України, автомобільна доставка є оптимальною. Також можуть бути використані залізничні вантажоперевезення з Німеччини (і, відповідно, фрахт контейнера).

Однак сьогодні все більше підприємців і компаній закуповують невеликі партії або товари поштучно. В цьому випадку оренда ТЗ або контейнера стає економічно невигідною. «Корсель» рекомендує збірні вантажоперевезення. Вони припускають консолідацію замовлень від різних клієнтів в одному контейнері, при цьому вартість транспортування ділиться на всіх.

Вибрати оптимальний тип вантажоперевезень допоможуть наші співробітники. Вони допоможуть обрати, більш вигідний варіант для вас.

Додаткові послуги

Вантажоперевезення Україна-Німеччина – складний процес, який передбачає оформлення пакету документів і відстеження збереження вантажів. Ми зробимо процедуру простий для вас. У нас ви можете замовити повний спектр супутніх послуг:

 • оформлення митних документів і розмитнення;
 • страхування вантажів від пошкоджень та ризиків;
 • зберігання та складські послуги (з використанням власних складів в ЄС).

Також доступна розробка і реалізація комплексних логістичних рішень, що передбачає мінімальну участь клієнта. Звільніться  від турбот, довірте вантажоперевезення фахівцям!

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×