fbpx

Доставка вантажів з Нідерландів в Україну

Доставка вантажів з Нідерландів в Україну

Один з основних напрямків в роботі компанії Корсель – транспортування вантажів з Нідерландів (Голландії) в Україну.

Автомобільні перевезення з Нідерландів (Голландії) в Україну – максимально швидкий і надійний спосіб транспортування вашого вантажу. Відомо, що Нідерланди – великий експортер сільськогосподарської продукції, сирів, квітів.

Дуже важливо під час транспортування швидкопсувнихпродуктів, а також вантажів, які вимагають особливого температурного режиму (квіти), правильно підібрати параметри автомобіля. Корсель володіє власним парком рефрижераторів, які відповідають європейському стандарту. Рейси за маршрутом Нідерланди (Голландія) – Україна здійснюються на регулярній основі, тому ви можете бути впевнені, що вантаж, який потребує особливих умов транспортування, буде доставлений в строк і в повному збереженні.

Зверніться в нашу компанію, якщо вам необхідно забезпечити перевезення вантажу з Нідерландів (Голландії) в Україну чи іншу країну СНД (Білорусію, Росію чи іншу). Наші співробітники зроблять все можливе, щоб підібрати найбільш оптимальний маршрут і підвищити рентабельність транспортування.

Якщо вам потрібно відправити невелику партію товару з Нідерландів (Голландії) в Україну, ми можемо об’єднати ваш вантаж в складі збірного. Це позбавить вас від необхідності окремо замовляти автомобіль, що істотно знизить витрати.


Ми доставляємо з Нідерландів (Голландії) в Україну та СНД:

 • квіти;
 • швидкопсувні продукти;
 • збірні вантажі;
 • ліки;
 • косметику та парфумерію;
 • обладнання, комплектуючі та запчастини;
 • текстиль;
 • ADR вантажі;
 • побутову хімію;
 • будівельні матеріали.

Завдяки тому, що компанія Корсель забезпечує рейси за маршрутом Нідерланди (Голландія) – Україна на постійній основі, перевезення вантажів з нами буде швидким, якісним та надійним.

Автомобілі

У складі автопарку Корсель більше 80 автомобілів, що відповідають стандарту Євро-5, рефрижератори з найкращими технічними характеристиками.

Складські послуги

Ми володіємо 4-ма складами на території ЄС (Іспанія, Італія, Польща). Ваш вантаж в разі необхідності може зберігатися на одному з них. Крім цього, ми можемо консолідувати ваш вантаж на нашому складі в Польщі перед відправкою в Україну.

Митне оформлення

Ми здійснюємо повністю всю комунікацію з питань митного оформлення в органах ЄС і України. Вся супутня документація буде передана вам у визначений термін.

Страхування

Ми застрахуємо ваш вантаж в надійній страховій компанії з найкращою репутацією.

Питання або сумніви?

Як можна дізнатися про вартість доставки з Нідерландів (Голландії)?

Ви можете відправити запит на нашу поштову адресу logistic@corcel.com.ua, а також зателефонувати за номерами телефонів або в Skype, зазначеним в Контактах. Також ви можете легко отримати розрахунок вартості, натиснувши кнопку “Запитайте ставку”.

Наш персонал оперативно повідомить вам фінальну вартість вашого перевезення. Якщо вас цікавлять систематичні поставки товару на умовах логістичного аутсорсингу, ми зможемо розрахувати для вас орієнтовну вартість таких послуг.

Які основні міста доставки?

Основні перевезення вантажів це:

 • перевезення з Амстердама
 • перевезення з Роттердама
 • перевезення з Гааги
 • перевезення з Лейдена
 • а також з Алкмара, Эйндховена, Лелістада, Хоорна, Бреда
Де знаходиться компанія Корсель?

Харків, пр. Московський, 199 / Д5, Україна, 61037.

Офіс в Києві – пр-т Московський, 6, офіс 503.

Офіс в Дніпропетровську – вул. Ширшова, 18, офіс 302.

Крім цього, ми маємо постійно працюючий офіс в Іспанії.

Наші клієнти звертаються до нас не тільки в Києві, Харкові та Дніпропетровську, а й в інших містах. Для плідної співпраці ми забезпечуємо зручний варіант кооперації з клієнтами.

Ви українська компанія?

Так, наша компанія була заснована в 2008 році в Харкові (тут ви можете завантажити реєстраційні документи).

Більше 90% всіх здійснюваних нами перевезень припадає на автомобільні перевезення з Європи (в тому числі з Нідерландів, Голландії). Ми володіємо достатніми знаннями для успішного ведення бізнесу в Україні. Важливо те, що Корсель вже має великий досвід роботи в даному напрямку, що дуже важливо як для надійної доставки, так і для правильного проведення митного оформлення.

У вас є склад в ЄС?

Так, ми володіємо власними складами в ЄС. 2 склади знаходяться в Іспанії, інші 2 – в Італії та Польщі. З огляду на сусідство Польщі та України, наш склад у Польщі – дуже зручний для консолідації вашого вантажу перед безпосереднім імпортом в Україну.

Повне митне оформлення?

Так, ми можемо забезпечити комплекс послуг з митного оформлення при транспортуванні вантажу з Нідерландів (Голландії) в Україну.

Деталі про митне оформлення.

У чому ваші переваги?

Ми маємо великий досвід роботи в перевезеннях з країн ЄС в Україну, це наш основний напрямок роботи.

Ми володіємо:

 • власним автопарком (відповідає стандарту Євро-5) – понад 80 траків;
 • власними складами на території ЄС.

Таким чином, ми в силах забезпечити транспортування вашого вантажу швидко, надійно і по найбільш конкурентній вартості.

Що кажуть про нас

Krasylovets1.jpg

Компанія «Корсель» є надійним логістичним партнером «ЛОГРУС» ще з 2008 року.

Керівник компанії «Корсель» Анна Хаустова в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації проявляє себе як висококласний фахівець і мудрий керівник, що на сьогодні є досить рідкісним явищем в логістичній сфері.

Директор, Компанія «ЛОГРУС»
Яворская.jpg

Співробітники ТОВ «Корсель» проявили високий рівень професіоналізму при підборі автомобілів і оформленні фінансової документації.

Хотілося б також відзначити гнучку політику Компанії, що проявляється у врахуванні різних побажань Замовника.

Начальник комерційного відділу, Група компаній «Содружество»
Хуан_Хосе_Арондо1.jpg

Протягом багатьох років Корсель надає Pavimentos Arrondo S. A. якісні логістичні послуги для експорту та імпорту нашої продукції.

За весь час співробітництва Корсель показує хорошу роботу, виконуючи всі взяті на себе зобов’язання.

Директор, PAVIMENTOS ARRONDO S.A. (Іспанія)

 

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×