fbpx

Доставка вантажів зі Словаччини в Україну

Вантажоперевезення Словаччина – Україна

Головний напрямок діяльності компанії Корсель – міжнародні автомобільні перевезення з країн Євросоюзу (в тому числі зі Словаччини) в Україну (і назад).

Словаччина межує з Україною на західному кордоні, тому перевезення автомобільним транспортом є найбільш економічним варіантом. Більш того, відстань між столицями Словаччини та України – 1300 км, що безумовно скорочує час доставки. Впродовж останнього десятиріччя Словаччина розвивається високими темпами, тому вантажообіг з країнами-сусідами (в тому числі з Україною) зростає. Зі Словаччини до України перевозяться як генеральні, так і збірні вантажі. Можливість перевезення збірного вантажу буде залежати від параметрів вантажу, а також від місць завантаження і вивантаження.

Доставка товарів автомобільним транспортом за маршрутом Словаччина-Україна обумовлює високу увагу до підготовки документації для митного оформлення, а також виконання всіх правил і норм перевізного процесу.

Основні групи товарів, які експортуються зі Словаччини:

 • метали (кольорові і чорні);
 • нафта і нафтопродукти;
 • продукти харчування;
 • м’ясо;
 • зернові культури;
 • бавовна;
 • заморожена риба;
 • підшипники;
 • сигарети;
 • сірка;
 • азбест.

Якщо ви зацікавлені в перевезенні товарів зі Словаччини в Україну (і назад), надішліть запит в Корсель, ми зможемо провести для вас транспортування вантажу в обумовлені терміни, скорочуючи при цьому логістичну складову.

Виробниче, промислове обладнання становить найбільшу частину експорту товарів зі Словаччини. При перевезенні обладнання (найчастіше це негабаритний вантаж), потрібно звернути увагу на упаковку вантажу, його завантаження та кріплення всередині транспортного засобу для того, щоб по шляху проходження вантаж залишався нерухомим і прибув в цілості до замовника.

З огляду на те, що компанія Корсель організовує регулярні рейси за маршрутом Словаччина-Україна (і назад), у наших замовників є можливість за невисокою ставкою перевозити невеликі товарні партії. Перевезення в складі збірного вантажу може значно зменшити витрати на транспортування товарів.

Автомобілі

Логістична компанія Корсель володіє власним автопарком, який відповідає стандарту Євро-5 (більше 80 автомобілів). Наша команда буде рада підібрати для вас найбільш оптимальний варіант для транспортування вашого вантажу.

Складські послуги

У нас є свої складські приміщення на території країн Європи і України. Якщо необхідно, ми надамо можливість зберігання на одному з наших складів.

Митне оформлення

Корсель надає послуги з митного оформлення в країнах Європи, а також в Україні. Ми допомагаємо нашим клієнтам отримати всі спеціальні дозволи для експорту / імпорту товарів.

Документацію передамо в обумовлений термін.

Страхування

Ми застрахуємо ваш вантаж і ризики при перевезеннях зі Словаччини.

Питання або сумніви?

Як розрахувати вартість перевезення з Словаччини?

Вишліть ваш запит на пошту logistic@corcel.com.ua або зателефонуйте за номерами в Контактах. Остаточну вартість перевезення можете з’ясувати за допомогою кнопки “Запитайте ставку”.

Наша команда буде рада зв’язатися з вами для того, щоб уточнити всі деталі і повідомити вам ціну транспортування. У разі, якщо вас цікавить перевезення вантажів на постійній основі зі Словаччини в Україну (або навпаки), тобто на умовах логістичного аутсорсингу, ми зможемо розрахувати для вас приблизну вартість обслуговування регулярних відправлень.

Які основні міста доставки?

Ми доставляємо вантажі з таких міст Словаччини в Україну:

 • доставка з Братислави;
 • доставка з Кошице;
 • доставка з Прешов;
 • доставка з Нітра;
 • доставка з Жиліна;
 • доставка з Банська-Бистриця;
 • доставка з Трнава;
 • доставка з Мартін;
 • доставка з Тренчин.
Де знаходиться компанія Корсель?

Харків, пр. Московський, 199 / Д5, офіс 228.

Київ – пр-т Степана Бандери, 6, офіс 405

Дніпро – вул. В’ячеслава Липинського, 18, офіс 302.

У нас діє постійний офіс в Іспанії.

Територіально наші замовники знаходяться в усіх великих містах України. Ми постійно працюємо над тим, щоб забезпечити зручний формат комунікації з нашими замовниками.

У вас є склади в країнах ЄС?

Ми володіємо 4-ма складами на території країн Євросоюзу (Іспанія, Італія, Польща). На наших складах ми можемо консолідувати збірні вантажі, що йдуть з Європи і в зворотному напрямку, а також надавати послуги складського зберігання.

Ви українська компанія?

Так, компанія Корсель була заснована в 2008 році в Харкові (посилання на реєстраційні документи).

Одне з найбільших напрямків діяльності компанії Корсель – перевезення з країн Європи (і назад) автомобільним транспортом. Наша команда має великий досвід роботи і знаємо особливості ведення бізнесу в Україні, що, в кінцевому підсумку, впливає на надання якісних послуг за невисокою вартістю.

Ми – член Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП).

ISO 9001: 2008?

Корсель була сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008.

Компанія Корсель отримала сертифікат ISO 9001: 2008 у 2015 році (посилання на сертифікат).

При використанні такого стандарту, ми надаємо послуги постійно високої якості і управляємо кожним етапом перевезення.

Повне митне оформлення?

Так, при транспортуванні вантажу зі Словаччини в Україну ми беремо на себе повне митне оформлення “під ключ”.

Детально про МО.

У чому ваші переваги?

Ми є фахівцями в вантажоперевезеннях автомобільним транспортом з країн Євросоюзу в Україну (і назад).

Ми інвестували в:

Компанія Корсель гарантує своєчасну доставку вантажів за конкурентною вартістю і з дотриманням всіх норм і правил процесу перевезення.

Що про нас кажуть

Krasylovets1.jpg

Компанія «Корсель» є надійним логістичним партнером «ЛОГРУС» ще з 2008 року.

Керівник компанії «Корсель» Анна Хаустова в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації проявляє себе як висококласний фахівець і мудрий керівник, що на сьогодні є досить рідкісним явищем в логістичній сфері.

Директор, Компанія «ЛОГРУС»
.jpg

Співробітники ТОВ «Корсель» проявили високий рівень професіоналізму при підборі автомобілів і оформленні фінансової документації.

Хотілося б також відзначити гнучку політику Компанії, що проявляється у врахуванні різних побажань Замовника.

Начальник комерційного відділу, Група компаній «Содружество»
_Хосе_Арондо1.jpg

Протягом багатьох років Корсель надає Pavimentos Arrondo S. A. якісні логістичні послуги для експорту та імпорту нашої продукції.

За весь час співробітництва Корсель показує хорошу роботу, виконуючи всі взяті на себе зобов’язання.

Директор, PAVIMENTOS ARRONDO S.A. (Іспанія)

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×