fbpx

Доставка вантажів з Греції в Україну

Доставка вантажів з Греції в Україну

Логістична компанія Корсель спеціалізіруется на міжнародних автомобільних перевезень з країн Європи (в тому числі з Греції) в Україну (і назад).

З огляду на зручне географічне положення Греції, її по праву можна вважати одним з найбільших європейських операторів транспортної логістики.

Греція – країна, яка виробляє велику кількість різноманітних товарів, які згодом експортуються в Україну та інші країни СНД. Основу експорту з Греції становить обладнання для суднобудування, текстиль, косметика, побутова хімія, будівельні матеріали, а також продукти харчування – сир, оливки, оливкова олія та алкогольні напої.

Товари з Греції в Україну можна доставити декількома способами: авіа, морським, автомобільним транспортом. Якщо необхідно доставити велику партію товару, і ви не обмежені в часі, тоді найкраще використовувати найменш витратний вид транспорту – морський. Однак, час доставки при цьому – найбільш тривалий. У разі відправки нетермінових і невеликих партій найкраще організувати авіавідправлення.

Серед клієнтів Корсель найбільшою популярністю користуються перевезення автомобільним транспортом з Греції в Україну (і назад). Цей вид транспорту не вимагає великих грошових і часових витрат.

Зважаючи на наявність у Корсель власного автопарку стандарту Євро-5, ми можемо запропонувати клієнтам більш ніж розумні умови перевезення.

Останнім часом високим попитом користується транспортування збірних вантажів. Завдяки тому, що компанія Корсель організовує на регулярній основі рейси з Греції в Україну (і назад), ціна перевезення збірного вантажу буде невисокою.

Як правило, перед імпортом в Україну ми консолідуємо збірні вантажі на наших складах в країнах Європи (найближчий до України склад знаходиться в Варшаві).

Основні товари, що експортуються з Греції:

 • продукти харчування (сільське господарство);
 • оливки і оливкова олія;
 • сир;
 • одяг, взуття, текстиль;
 • будівельні матеріали;
 • фрукти;
 • катери, яхти, запчастини до них;
 • дерев’яні вироби;
 • запасні частини для морських судів;
 • метали;
 • цемент.

Особливу увагу варто приділити митному оформленню при вантажоперевезенні з Греції в Україну (і назад). Греція – країна-член ЄС, тому всі документи повинні відповідати вимогам Європейського Союзу. Всі товари, що перевозяться з країн-учасниць ЄС, не обкладаються митом. Необхідні документи – інвойс, сертифікати походження та відповідності, а також, залежно від виду перевезення, коносамент або накладна CMR.

У разі, якщо вас цікавить разова доставка вантажів з Греції в Україну (і назад), або ж постійне логістичне обслуговування “під ключ”, зверніться в Корсель, ми вкажемо вам вартість кожного виду перевезень.

Автомобілі

Автопарк Корсель складається з більш ніж 80 авто, які відповідають стандарту Євро-5. Серед авто Корсель також є сучасні рефрижератори, які найкраще використовувати при транспортуванні швидкопсувних продуктів.

Складські послуги

Корсель має свої складські території в країнах Євросоюзу. При відправленні збірних вантажів ми здійснюємо консолідацію на наших складах в Європі для зменшення вартості перевезення.

Митне оформлення

Ми – фахівці в митному очищенні товарів як в країнах Європи (в Греції в тому числі), так і на території України. Корсель забезпечує повне митне оформлення “під ключ”. Ми забезпечуємо отримання всіх дозволів для експорту / імпорту товарів.

Всі документи передаємо клієнту в термін.

Страхування

Ми застрахуємо ваш вантаж і ризики про доставці з/в Грецію.

Питання або сумніви?

Як дізнатися вартість перевезення з Греції?

Надішліть заявку нам на пошту logistic@corcel.com.ua, або ж зателефонуйте за телефонами в Контактах. Також вартість можна розрахувати за допомогою кнопки “Запитайте ставку”.

Ми відразу ж опрацюємо ваш запит і надамо вам розрахункову ставку з транспортування. Якщо вас цікавлять регулярні поставки, відзначте це в формі запиту, і ми надамо вам вартість обслуговування таких операцій.

Які основні міста доставки?

Ми виробляємо доставку товарів з таких міст Греції:

 • доставка з Афін;
 • доставка з Салоніки;
 • доставка з Іракліона;
 • доставка з Патри;
 • доставка з Лариса;
 • доставка з Волос;
 • доставка з Ахарнес;
 • доставка з Ханья і ін. міст.
Де знаходиться компанія Корсель?

Харків, пр. Московський, 199 / Д5, офіс 228.

Київ – пр-т Степана Бандери, 6, офіс 405

Дніпро – вул. В’ячеслава Липинського, 18, офіс 302.

До нас приходять запити від клієнтів, які працюють у багатьох великих містах України. Наше завдання полягає в тому, щоб надати найкращий рівень сервісу для всіх замовників.

У нас діє постійний офіс в Іспанії.

У вас є склади в країнах Євросоюзу?

Так, ми маємо 4 власних склади на території країн ЄС (2-в Іспанії, 1 – в Італії, 1 – в Польщі).

У разі необхідності, забезпечимо зберігання вашого вантажу на одному з них.

Ви українська компанія?

Так, компанію Корсель заснували в Харкові в 2008 році (посилання на реєстраційні документи).

Один з найбільш розвинених напрямків компанії Корсель – міжнародні автомобільні перевезення з країн ЄС в Україну (і навпаки). Ми маємо великий досвід в організації вантажоперевезень, що дає можливість забезпечити якісні сервіс за розумними цінами.

Ми – член Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП).

ISO 9001: 2008?

Система менеджменту якості в Корсель відповідає стандарту ISO 9001: 2008.

Ми були сертифіковані (ISO 9001: 2008) в 2015 році (посилання на сертифікат).

Повне митне оформлення?

При транспортуванні вантажів з Греції в Україну ми беремо на себе комплексне митне оформлення “під ключ”.

Більш детально про МО.

У чому ваші переваги?

Наша компанія спеціалізується в автоперевезеннях з країн ЄС в Україну (і навпаки).

Наші переваги:

Ми працюємо на ринку з 2008 року, тому знаємо всі тонкощі і нюанси перевезень по території України і за її межами. Ми беремо на себе зобов’язання перед клієнтом надати якісні послуги за розумними цінами і в обумовлені терміни. Гарантуємо збереження вантажу під час транспортування.

Що про нас кажуть

Krasylovets1.jpg

Компанія «Корсель» є надійним логістичним партнером «ЛОГРУС» ще з 2008 року.

Керівник компанії «Корсель» Анна Хаустова в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації проявляє себе як висококласний фахівець і мудрий керівник, що на сьогодні є досить рідкісним явищем в логістичній сфері.

Директор, Компанія «ЛОГРУС»
Яворская.jpg

Співробітники ТОВ «Корсель» проявили високий рівень професіоналізму при підборі автомобілів і оформленні фінансової документації.

Хотілося б також відзначити гнучку політику Компанії, що проявляється у врахуванні різних побажань Замовника.

Начальник комерційного відділу, Група компаній «Содружество»
Хуан_Хосе_Арондо1.jpg

Протягом багатьох років Корсель надає Pavimentos Arrondo S. A. якісні логістичні послуги для експорту та імпорту нашої продукції.

За весь час співробітництва Корсель показує хорошу роботу, виконуючи всі взяті на себе зобов’язання.

Директор, PAVIMENTOS ARRONDO S.A. (Іспанія)

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×