fbpx

Доставка вантажів з Данії в Україну

Вантажоперевезення Данія – Україна

Найважливіший напрямок діяльності логістичної компанії Корсель – міжнародні вантажоперевезення з країн Європейського Союзу (в тому числі з Данії) в Україну (і назад).

З моменту початку дії Зони вільної торгівлі України і ЄС спостерігається активізація торгових відносин між Данією та Україною в тому числі. Ряд імпортованих товарів з Данії постійно зростає. Особливо це помітно в галузі сільського господарства, оскільки Данія є аграрною країною. Зважаючи на це постійно збільшується імпорт сільськогосподарського обладнання та інших новацій. На ряду зі збільшенням імпорту товарів з Данії, збільшується і обсяг вантажоперевезень в цьому напрямку.

Доставку товарів з Данії можливо здійснити трьома видами транспорту:

автомобільним, морським, авіаційним.

Вантажоперевезення авіаційним транспортом є найбільш швидкою опцією, і вигідна в разі, якщо замовнику потрібна доставка товару протягом декількох днів. Перевезення морським транспортом займає кілька тижнів, і не дозволяє ефективно транспортувати невеликі товарні партії.

Серед клієнтів Корсель найбільшою популярністю користуються автомобільні перевезення з Данії в Україну. Цей варіант є оптимальним за часом транспортування, а також не вимагає значних витрат.

Компанія Корсель має свій автопарк, в складі якого всі автомобілі відповідають стандарту Євро-5.

Тому ми можемо запропонувати вам вигідні тарифи на перевезення великих і малих товарних партій.

З огляду на те, що Корсель постійно організовує рейси з Данії в Україну (і назад), ваш вантаж може бути доставлений в найкоротші терміни і за максимально доступними цінами. Час доставки товарів з Данії в Україну –  2-4 доби.

Часто імпортовані з Данії в Україну типи товарів:

 • продукти харчування (м’ясо, молоко, мед і ін.);
 • риба та морепродукти;
 • промислове обладнання, техніка;
 • звукозаписне обладнання;
 • ферменти, біологічно активні добавки;
 • інструменти та запчастини для фото-, кінотехніки;
 • хімічна промисловість;
 • хімічна промисловість;
 • спортивний інвентар;
 • алкогольна продукція;
 • шоколад.

Найбільшу частку в імпорті товарів займають 2 позиції: продукти харчування та промислове обладнання. Тому дуже важливо звернути увагу на підбір правильного транспортного засобу для перевезення. Для продуктів харчування оптимальним варіантом є рефрижератор з терморегістратором. Дуже важливо в шляху дотримуватися єдиного температурного режиму.

Для обладнання, в залежності від обсягу, що перевозиться, ми надаємо автомобіль з тентом (для зручності навантаження), який відповідає стандарту Євро-5.

Особливу увагу потрібно приділити підготовці митної документації для оформлення. Продукти харчування повинні мати відповідні сертифікати походження і штамп СЕС. При транспортуванні обладнання необхідно ставити штамп радіологічного контролю. Всі документи ми готуємо заздалегідь, щоб уникнути простою транспортного засобу на кордоні.

При необхідності, ми можемо застрахувати ваш вантаж в надійній страховій компанії.

Якщо вам необхідна разова доставка товару з Данії в Україну, або ж обслуговування на умовах логістичного аутсорсингу, зверніться в Корсель, ми надамо вам орієнтовну вартість таких перевезень.

Автомобілі

Корсель має в складі свого автопарку більше 80 автомобілів, які відповідають стандарту Євро-5. Ми зможемо підібрати для перевезення вашого вантажу найбільш оптимальний варіант.

Складські послуги

Ми інвестували у власні складські території в країнах ЄС. Наші клієнти часто користуються послугою складського зберігання на наших складах. Також, при відправленні збірних вантажів, ваш товар може бути консолідований на території наших складів безпосередньо перед імпортом в Україну.

Митне оформлення

Наша команда надає повне митне оформлення на території країн Європейського Союзу та України. Ми допомагаємо нашим клієнтам отримати всі необхідні дозвільні документи для імпорту / експорту товарів. Вся документація буде передана в термін.

Страхування

Ми застрахуємо ваш вантаж і ризики при перевезеннях з Данії в Україну.

Питання або сумніви?

Як отримати ціну транспортування вантажу з Данії?

Сформулюйте ваш запит і відправте нам на пошту logistic@corcel.com.ua або ж зверніться за телефонами, вказаними в Контактах. Вартість доставки ви також можете отримати за допомогою кнопки “Запитайте ставку”.

Наша команда незабаром зв’яжеться з вами для того, щоб уточнити деталі і обробити ваш запит. Ми надамо вам орієнтовний розрахунок вартості разового вантажоперевезення з Данії в Україну (або назад), або ж вартості обслуговування регулярних перевезень в цьому напрямку.

Які основні міста доставки?

Ми доставляємо вантажі з таких міст Словаччини в Україну:

 • доставка з Копенгагена;
 • доставка з Орхуса;
 • доставка з Оденсе;
 • доставка з Ольборга;
 • доставка з Есб’єрга;
 • доставка з Рандерс;
 • доставка з Кольдинг;
 • доставка з Хорсенс і ін.
Де знаходиться компанія Корсель?

Харків, пр. Московський, 199 / Д5, офіс 228.

Київ – пр-т Степана Бандери, 6, офіс 405

Дніпро – вул. В’ячеслава Липинського, 18, офіс 302.

У нас діє постійний офіс в Іспанії.

Наші клієнти територіально розташовані в багатьох великих і середніх містах України. Ми намагаємося забезпечити найбільш зручний формат співпраці з клієнтами.

У вас є склади в країнах ЄС?

Ми володіємо власними складами на території таких країн: Іспанія, Італія, Польща. При необхідності ми можемо надати послуги зберігання на наших складах в країнах ЄС.

Ви українська компанія?

Логістична компанія Корсель була заснована в Харкові в 2008 році (реєстраційні документи).

Основний напрямок діяльності Корсель – міжнародні перевезення автомобільним транспортом з країн Європи в Україну (і назад).

Наша команда має великий досвід в організації міжнародних відправлень в ЄС і на території України. Тому перевезення вантажів з Корсель позбавить вас від необхідності вникати в усі деталі і тонкощі процесу перевезення. Ми – член Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП).

ISO 9001: 2008?

Корсель була сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008. Ми отримали сертифікат управління якістю ISO 9001: 2008 у 2015 році.

Завдяки цьому ми можемо забезпечити клієнта послугами високої якості і бути залученими в кожну стадію процесу транспортування.

Повне митне оформлення?

Так, Корсель забезпечує митне оформлення вантажів за маршрутом Данія – Україна (і назад) “під ключ”.

Детальніше про МО.

У чому ваші переваги?

Наша компанія на ринку з 2008 року, ми давно працюємо в сфері вантажоперевезень і знаємо всі нюанси ведення бізнесу в Україні та ЄС.

Наші переваги:

 • свій автопарк (80 траків, які відповідають стандарту Євро-5),
 • свої склади в країнах ЄС (Іспанія, Італія, Польща).

Логістична компанія Корсель може забезпечити доставку вашого вантажу в обумовлені терміни і за конкурентною вартістю. При доставці ми гарантуємо збереження вашого вантажу. Наша команда завжди працює над розробкою найкращих логістичних рішень, які дозволять скоротити вартість перевезення та час доставки.

Що про нас кажуть

Krasylovets1.jpg

Компанія «Корсель» є надійним логістичним партнером «ЛОГРУС» ще з 2008 року.

Керівник компанії «Корсель» Анна Хаустова в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації проявляє себе як висококласний фахівець і мудрий керівник, що на сьогодні є досить рідкісним явищем в логістичній сфері.

Директор, Компанія «ЛОГРУС»
Яворская.jpg

Співробітники ТОВ «Корсель» проявили високий рівень професіоналізму при підборі автомобілів і оформленні фінансової документації.

Хотілося б також відзначити гнучку політику Компанії, що проявляється у врахуванні різних побажань Замовника.

Начальник комерційного відділу, Група компаній «Содружество»
Хуан_Хосе_Арондо1.jpg

Протягом багатьох років Корсель надає Pavimentos Arrondo S. A. якісні логістичні послуги для експорту та імпорту нашої продукції.

За весь час співробітництва Корсель показує хорошу роботу, виконуючи всі взяті на себе зобов’язання.

Директор, PAVIMENTOS ARRONDO S.A. (Іспанія)

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×