fbpx

Доставка вантажу з Франції в Україну, вантажоперевезення з Франції

Вас цікавить доставка вантажів з Франції в Україну? Компанія «Корсель» прийде на допомогу. Ми доставляємо всі види вантажів, у будь-якому обсязі. Знайдемо вигідну пропозицію спеціально для вас!

Чому це актуально?

Франція є однією з найбільш економічно розвинених країн Європи і експортує широкий перелік продукції:

 • одяг;
 • парфуми;
 • продукти харчування і алкоголь;
 • ліки і медичні товари;
 • побутову та промислову хімію.

Тут закуповуються великі компанії і невеликі фірми, індивідуальні підприємці і фізичні особи. Саме тому так важлива професійна доставка з Франції.

Переваги вантажоперевезень від «Корсель»

Наша компанія транспортує «під ключ» всі види вантажів:

 • товари тривалого зберігання;
 • швидкопсувані продукти;
 • цінні вантажі;
 • ADR-вантажі з підвищеним ступенем небезпеки;
 • негабаритні товари.

У нас великий автопарк, що дозволяє без зусиль підібрати оптимальний ТЗ. Наприклад, для негабаритних вантажів можуть використовуватися відкриті платформи з надійними кріпленнями. А для перевезення швидкопсувних продуктів, чутливих до температурного режиму, застосовуються рефрижератори.

Вантажі з Франції обов’язково страхуються від пошкоджень. Ми користуємося послугами найкращих транспортних компаній Європи, укладаємо разовий договір або генеральний, при постійних поставках.

При необхідності, ви також зможете скористатися складськими послугами. Ми використовуємо для зберігання власні склади в ЄС, виконуємо перевалочні роботи, перерахунок, консолідацію.

Всі види вантажоперевезень

Якщо вам потрібно доставка з Франції в Україну, не витрачайте час на пошуки перевізника – ви вже його знайшли! Наша мета – знайти максимально вигідну і оперативну пропозицію для кожного клієнта в залежності від типу вантажу і географії поставок.

У більшості випадків для вантажоперевезень по даному напрямку використовується вантажний автомобільний транспорт. Розвинена мережа європейських автошляхів дозволяє легко розрахувати маршрут і заощадити час.

Якщо мова йде про невелику партії або разовій покупці, рекомендуємо скористатися доставкою збірних вантажів з Франції. Ця послуга передбачає оренду одного вантажного місця в контейнері або кузові. Вартість транспортування в цьому випадку розподіляється на всіх клієнтів.

Обрати оптимальний вид доставки «під ключ» допоможуть наші співробітники. Телефонуйте: 044 333 32 28!

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×