fbpx

Перевезення саджанців з Франції в Україну

Перевезення саджанців з Франції в Україну

Суть проекту

Забезпечили міжнародне перевезення саджанців з Франції в Україну

Період реалізації проекту: 15-22 травня 2017
Маршрут: Elne (Франція) – Київ (Україна)
Тип вантажу: саджанці волоського горіха
Вага вантажу: 3500 кг
Кількість одиниць: 4620 штук
Вид транспорту: автомобільний (рефрижератор)
Регулярність відправки: одноразово, новий клієнт

З нашого боку було потрібно

У логістичну компанію Корсель звернувся клієнт із запитом на надання комплексу послуг з транспортування саджанців з країн Євросоюзу (Франція) в Україні:

 • Підбір транспортного засобу для перевезення саджанців;
 • Допомога в оформленні необхідних сертифікатів;
 • Експрес-доставка вантажу рефрижератором в Україну.

Що ми зробили

Перевезення саджанців вимагає особливої ​​уваги до вибору транспортного засобу, температурного режиму, розташування вантажу всередині авто. Для того, щоб перевезти саджанці, компанія Корсель забезпечила подачу свого власного автомобіля, що відповідає стандарту Євро-5. Варто відзначити, що транспортні засоби автопарку Корсель мають сучасні автономні системи підтримки температурного режиму.

При перевезенні саджанців дуже важливо підтримувати певний рівень температури в кузові автомобіля, оскільки такі рослини не терплять різкої зміни погоди – високої вологості, спеки, морозів.

Саме тому ми вибрали для транспортування рефрижератор. Постійний рівень температури в кузові під час перевезення був +2 С.

Упаковкою і навантаженням саджанців займався відправник, перед вантаженням підлогу причепа була застелена плівкою. Завданням нашого водія-експедитора було простежити, щоб вантаж мав правильне розташування всередині авто, а також був надійно закріплений в кузові автомобіля для безпечного транспортування. Вантаж займав 4 погонних метра.

Наша команда запропонувала зручний і безпечний маршрут для перевезення саджанців з Франції в Україну. Крім того, команда брокерів Корсель має великий досвід в митному оформленні товарів як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу (в тому числі у Франції).

В рамках цього перевезення ми проконсультували нашого клієнта з приводу всіх необхідних документів для митного оформлення, а також допомогли з отриманням карантинного сертифіката, необхідного для перевезення рослин. Завдяки нашому підходу, автомобіль з товаром був розмитнений в короткі терміни, без простою транспортного засобу.

Особливості перевезення

 • Корсель надала свій рефрижератор стандарту Євро-5;
 • Температурний режим перевезення дотримувався на рівні +2 С;
 • Команда Корсель надала клієнту допомогу з отриманням карантинного сертифіката;
 • Вантаж в кузові займав 4 погонних метри.

Міжнародне перевезення саджанців вимагає уваги до організаційних моментів і особливостям перевезення. Основне завдання Корсель – доставити вантаж у цілості і в обумовлені терміни, оскільки саджанці можуть засохнути без грунту.

Логістична компанія Корсель впоралася з міжнародним перевезенням саджанців за маршрутом Elne (Франція) – Київ (Україна).

Якщо вас зацікавило перевезення саджанців з країн Євросоюзу в Україну (або навпаки), зверніться в логістичну компанію Корсель, ми зможемо проконсультувати вас з усіх питань, а також розрахувати орієнтовну вартість разового перевезення, або ж обслуговування на умовах логістичного аутсорсингу. Направте ваш запит на пошту logistic@corcel.com.ua, або ж зателефонуйте за номерами, які вказані на нашому сайті.

Додаткова опція – ви можете запросити вартість перевезення за допомогою кнопки “Розрахувати ставку”.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×