fbpx

Перевезення запальничок з Іспанії в Україну (ADR 2)

Перевезення запальничок з Іспанії в Україну (ADR 2)

Суть проекту

Логістична компанія Корсель виконала міжнародне перевезення вантажу класу ADR 2 з Іспанії в Україну

Період реалізації проекту: 6 вересня 2017
Маршрут: 08210 Barbera del Valles (Іспанія) – Київ (Україна)
Тип вантажу: запальнички, ADR 2 клас (вибухонебезпечний)
Вага вантажу: 3841 кг.
Кількість одиниць: 17 європалет
Вид транспорту: тент
Регулярність відправки: 1 раз в 3 місяці

З нашого боку було потрібно

Нашому клієнту було необхідно надати послугу логістичного аутсорсингу:

 • Подача транспортного засобу;
 • Розробка оптимального маршруту перевезення;
 • Консультування та підготовка документації для проходження митного кордону;
 • Проведення митного оформлення в Іспанії та України;
 • Доставка вантажу на склад в Києві.

Що ми зробили

Ми проконсультували клієнта щодо всіх особливостей міжнародного транспортування небезпечних вантажів. Крім того, наша команда в Іспанії сприяла досягненню взаємопорозуміння між українською та іспанською сторонами, а саме допомогла нашому клієнту з України укласти зовнішньоекономічний договір. В рамках виконання договору компанія Корсель безпосередньо виконала доставку товару з Іспанії (район Барселони) в Україні.

Для здійснення перевезення наша команда підібрала найбільш підходящий автомобіль, що відповідає стандарту Євро-5, а також залучила до процесу одного з найбільш досвідчених водіїв, оскільки найважливіше при перевезенні небезпечних вантажів – знати і дотримуватися правил техніки безпеки.

Упаковкою і навантаженням товару займався відправник. Запальнички були упаковані на європалетах і додатково закріплені стретч-плівкою. Під час навантаження наш водій-експедитор простежив за тим, щоб вантаж був надійно встановлений і не переміщався в кузові автомобіля.

Команда брокерів Корсель повністю супроводили процес оформлення дозвільної документації. У тому числі ми допомогли клієнту оформити сертифікат походження EUR-1, що є обов’язковим відповідно до митного законодавства.

Наші співробітники зробили митне оформлення вантажу самостійно, оскільки контрагент в Іспанії вперше зіткнувся з такою операцією.

Доставка партії запальничок з Іспанії в Україну проводилася через наш склад в Польщі. Таким чином нашому клієнтові вдалося заощадити кошти на логістичній складовій.

Особливості перевезення

 • Запальнички відносяться до 2 класу небезпеки (вибухонебезпечні вантажі);
 • Логістична компанія Корсель забезпечила митне оформлення в Іспанії і в Україні, а також проконсультувала клієнта щодо особливостей перевезення небезпечних вантажів;
 • Для перевезення було оформлено Carnet-TIR;
 • Доставка товару була проведена через склад Корсель в Польщі.

Наостанок, ми проконсультували нашого нового клієнта щодо подальшого розвитку компанії як ексклюзивного дистриб’ютора на території України, оскільки в своїй попередній діяльності Корсель неодноразово консультувала своїх клієнтів з подібних питань.

Ми успішно впоралися із завданням міжнародного перевезення небезпечного вантажу ADR (2 клас небезпеки) за маршрутом Іспанія (район Барселони) – Україна (Київ).

Товар був доставлений в термін, в повній цілості і з мінімальними зусиллями з боку замовника.

У разі, якщо Вам необхідно провести перевезення небезпечного вантажу ADR (одноразово або ж на постійній основі “під ключ”), зверніться в логістичну компанію Корсель. Наша команда проконсультує Вас щодо усіх можливих питань.

Ви можете направити нам своє звернення по електронній пошті logistic@corcel.com.ua або зателефонувати за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Додатково ви можете отримати вартість послуги за допомогою кнопки “Запитайте ставку”.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×