Перевезення запальничок з Іспанії в Україну (ADR 2)

Перевезення запальничок з Іспанії в Україну (ADR 2)

Суть проекту

Логістична компанія Корсель виконала міжнародне перевезення вантажу класу ADR 2 з Іспанії в Україну

Період реалізації проекту: 6 вересня 2017
Маршрут: 08210 Barbera del Valles (Іспанія) – Київ (Україна)
Тип вантажу: запальнички, ADR 2 клас (вибухонебезпечний)
Вага вантажу: 3841 кг.
Кількість одиниць: 17 європалет
Вид транспорту: тент
Регулярність відправки: 1 раз в 3 місяці

З нашого боку було потрібно

Нашому клієнту було необхідно надати послугу логістичного аутсорсингу:

  • Подача транспортного засобу;
  • Розробка оптимального маршруту перевезення;
  • Консультування та підготовка документації для проходження митного кордону;
  • Проведення митного оформлення в Іспанії та України;
  • Доставка вантажу на склад в Києві.
Перевезення запальничок з Іспанії в Україну (ADR 2), фото-1

Що ми зробили

Ми проконсультували клієнта щодо всіх особливостей міжнародного транспортування небезпечних вантажів. Крім того, наша команда в Іспанії сприяла досягненню взаємопорозуміння між українською та іспанською сторонами, а саме допомогла нашому клієнту з України укласти зовнішньоекономічний договір. В рамках виконання договору компанія Корсель безпосередньо виконала доставку товару з Іспанії (район Барселони) в Україні.

Для здійснення перевезення наша команда підібрала найбільш підходящий автомобіль, що відповідає стандарту Євро-5, а також залучила до процесу одного з найбільш досвідчених водіїв, оскільки найважливіше при перевезенні небезпечних вантажів – знати і дотримуватися правил техніки безпеки.

Упаковкою і навантаженням товару займався відправник. Запальнички були упаковані на європалетах і додатково закріплені стретч-плівкою. Під час навантаження наш водій-експедитор простежив за тим, щоб вантаж був надійно встановлений і не переміщався в кузові автомобіля.

Команда брокерів Корсель повністю супроводили процес оформлення дозвільної документації. У тому числі ми допомогли клієнту оформити сертифікат походження EUR-1, що є обов’язковим відповідно до митного законодавства.

Наші співробітники зробили митне оформлення вантажу самостійно, оскільки контрагент в Іспанії вперше зіткнувся з такою операцією.

Доставка партії запальничок з Іспанії в Україну проводилася через наш склад в Польщі. Таким чином нашому клієнтові вдалося заощадити кошти на логістичній складовій.

Особливості перевезення

  • Запальнички відносяться до 2 класу небезпеки (вибухонебезпечні вантажі);
  • Логістична компанія Корсель забезпечила митне оформлення в Іспанії і в Україні, а також проконсультувала клієнта щодо особливостей перевезення небезпечних вантажів;
  • Для перевезення було оформлено Carnet-TIR;
  • Доставка товару була проведена через склад Корсель в Польщі.

Наостанок, ми проконсультували нашого нового клієнта щодо подальшого розвитку компанії як ексклюзивного дистриб’ютора на території України, оскільки в своїй попередній діяльності Корсель неодноразово консультувала своїх клієнтів з подібних питань.

Перевезення запальничок з Іспанії в Україну (ADR 2), фото-2

Ми успішно впоралися із завданням міжнародного перевезення небезпечного вантажу ADR (2 клас небезпеки) за маршрутом Іспанія (район Барселони) – Україна (Київ).

Товар був доставлений в термін, в повній цілості і з мінімальними зусиллями з боку замовника.

Перевезення запальничок з Іспанії в Україну (ADR 2), фото-3

У разі, якщо Вам необхідно провести перевезення небезпечного вантажу ADR (одноразово або ж на постійній основі “під ключ”), зверніться в логістичну компанію Корсель. Наша команда проконсультує Вас щодо усіх можливих питань.

Ви можете направити нам своє звернення по електронній пошті logistic@corcel.com.ua або зателефонувати за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Додатково ви можете отримати вартість послуги за допомогою кнопки “Запитайте ставку”.

Наші клієнти