fbpx

Поставка хімії з України в Іспанію

Поставка хімії з України в Іспанію

Суть проекта

Компанія Корсель здійснила міжнародне експортне перевезення хімії

Період реалізації проекту: 29 серпня – 5 вересня 2016
Маршрут: Суми (Україна) – Viladecans (Барселона, Іспанія)
Тип вантажу: хімія (безпечна), діоксид титану
Вага вантажу: 22 тонни
Кількість одиниць: 21 палета
Вид транспорту: авто (тент)
Регулярність відправки: кілька разів на місяць

З нашого боку було потрібно

Наш постійний клієнт потребує комплексного логістичного обслуговування:

 • Підбір і подача транспортного засобу;
 • Навантаження та кріплення товару всередині авто;
 • Доставка до місця вивантаження.

Що ми зробили

Діоксид титану використовується сьогодні при виготовленні різних видів товарів: лаків, фарб, емалі, сумішей для грунтовки, шпаклівки, штукатурки і цементування, а також в процесі виробництва пластмас, паперу та інших товарів. Хімія українського виробництва користується попитом в країнах Європи, тому клієнти компанії Корсель досить часто замовляють перевезення хімії в країни Європи, в тому числі в Іспанію.

Транспортування хімії – відповідальний процес, що вимагає уваги до організації кожної зі стадій перевезення.

Вантажно-розвантажувальні роботи, кріплення товару, перевезення та зберігання повинні бути здійснені фахівцями, які знають досконально всі норми і правила, що стосуються хімічних речовин.

Для нашого постійного клієнта (відправка відбувається кілька разів на місяць) наша команда підібрала найбільш підходящий автомобіль, який відповідає стандарту Євро-5. Для перевезення діоксиду титану ми підготували автомобіль з тентом для того, щоб уникнути потрапляння прямих сонячних променів на вантаж.

Наша команда забезпечила упаковку товару: окремі пачки були зібрані на стандартні європалети, скріплені за допомогою картону і спеціальних пластикових стрічок. Навантаження палет в автомобіль проводили також фахівці Корсель за допомогою вантажної машини. Вантаж був надійно закріплений в автомобілі, а також захищений від пилоутворення.

Митне оформлення під час перевезення здійснив замовник.

Для перевезення хімічних речовин ми підібрали одного з найбільш досвідчених водіїв, щоб перевезення товару пройшло максимально швидко. Розроблений нашими фахівцями маршрут дозволив уникнути додаткових витрат у разі простою транспортного засобу.

Особливості перевезення:

 • Тип вантажу – безпечна хімія;
 • Ми забезпечили упаковку хімії, навантаження і кріплення;
 • Для перевезення ми подали власний автомобіль Корсель (тент);
 • Замовник сам провів митне оформлення.

Логістична компанія Корсель успішно провела міжнародне перевезення безпечної хімії за маршрутом Суми (Україна) – Viladecans (Барселона, Іспанія).

Ми доставили замовникові товар вчасно і в повній цілості.

Якщо ви зацікавлені в перевезенні хімічних продуктів (одноразово, або на умовах логістичного аутсорсингу), залиште вашу заявку на пошті logistic@corcel.com.ua або зверніться до нас за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Крім того, ви можете скористатися кнопкою “Запитайте ставку” на сайті і ввести початкові дані за запитом. Наші фахівці зв’яжуться з вами в найкоротший час.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×