fbpx

Міжнародне перевезення діоксиду титану

Міжнародне перевезення діоксиду титану

Суть проекту

Логістична компанія Корсель здійснила міжнародне перевезення хімії

Період реалізації проекту: 9 грудень – 15 грудня 2016
Маршрут: Івано-Франківська обл. (Україна) – Tarragona (Іспанія)
Тип вантажу: безпечна хімія, діоксид титану
Кількість одиниць: 21 палета
Вага вантажу: 22 тонни
Вид транспорту: автомобіль (тент)
Регулярність відправки: кілька разів на місяць

З нашого боку було потрібно

Клієнту Корсель, з яким ми працюємо на постійній основі, було потрібно:

 • Вибір і подача найбільш підходящого транспортного засобу;
 • Навантаження та кріплення товару всередині авто;
 • Доставка до місця призначення без перевантаження.

Що ми зробили

Діоксид титану використовується в процесі виробництва лакофарбових матеріалів, емалі, а також в процесі виробництва пластмас, паперу та інших товарів. Наші клієнти постійно замовляють перевезення хімії (безпечної) в країни Європи (в Іспанію в тому числі), так як хімікати українського виробництва користуються попитом серед європейських партнерів.

Транспортування хімії – надзвичайно відповідальний процес, оскільки хімічні речовини (при недотриманні правил перевезення) можуть завдати шкоди навколишньому середовищу.

Всі стадії перевізного процесу, а саме вантажно-розвантажувальні роботи, кріплення товару, перевезення та зберігання повинні бути здійснені підготовленими фахівцями.

Наша команда підібрала відповідний автомобіль для нашого постійного клієнта (відправки вантажу відбуваються кілька разів на місяць). Всі транспортні засоби автопарку Корсель відповідають стандарту Євро-5.

При перевезенні безпечної хімії важливо уникнути потрапляння прямих сонячних променів на вантаж, тому для перевезення діоксиду титану ми підготували автомобіль з тентом.

Навантаження палет в автомобіль здійснювалася за допомогою навантажувальної машини (завантаження заднього типу). Наші фахівці надійно закріпили в автомобілі, щоб уникнути руху товару всередині транспортного засобу.

Для перевезення Корсель допомогла йому оформити CMR, що є одним з найбільш важливих документів під час перевезення і вимагає ретельної перевірки даних, які вносяться.

Митне оформлення при перевезенні було проведено нашим клієнтом на місці завантаження.

Безпосередньо перевезення хімії здійснив один з найбільш досвідчених водіїв, щоб процес пройшов максимально швидко. Маршрут, розроблений командою Корсель, дозволив уникнути додаткових витрат у разі простою транспортного засобу.

Особливості перевезення:

 • Для перевезення ми подали власний автомобіль Корсель (тент);
 • Задній тип завантаження в автомобіль;
 • Корсель допомогла клієнту з оформленням CMR;
 • Замовник сам провів митне оформлення на місці завантаження;
 • Митне оформлення в Іспанії було в La Jonquera.

Логістична компанія Корсель успішно впоралася з міжнародним перевезенням діоксиду титану за маршрутом Україна – Іспанія.

Ми доставили нашому постійному клієнту товар вчасно і в цілості.

Якщо вас цікавить відправка хімікатів (одноразово, або ж на умовах логістичного аутсорсингу), надішліть вашу заявку нам на пошту logistic@corcel.com.ua або зателефонуйте за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Також ви можете скористатися кнопкою “Запитайте ставку” на сайті. Наші фахівці зв’яжуться з вами і уточнять всі ваші деталі в найкоротший час.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×