fbpx

Міжнародне перевезення продуктів для фаст-фуду

Міжнародне перевезення продуктів для фаст-фуду

Суть проекту

Корсель забезпечила міжнародне перевезення продуктів для фаст-фуду

Період реалізації проекту: 23-29 листопада 2016
Маршрут: Тульчин (Україна) – Тбілісі (Грузія)
Тип вантажу: продукти для приготування хот-догів
Кількість одиниць: 22 палети
Вага вантажу: 6 тонн
Вид транспорту: автомобіль (рефрижератор)
Регулярність відправки: одноразово, новий клієнт

З нашого боку було потрібно

Новому клієнтові компанії Корсель було потрібне перевезення напівфабрикатів з України в Грузію:

 • Вибір транспортного засобу для перевезення напівфабрикатів;
 • Допомога в оформленні ветеринарного сертифіката;
 • Перевезення вантажу рефрижератором до Грузії.

Що ми зробили

Перевезення швидкопсувних продуктів, а також напівфабрикатів вимагає уваги до підбору транспортного засобу. При перевезенні напівфабрикатів для приготування хот-догів компанія Корсель забезпечила свій власний автомобіль стандарту Євро-5. Транспортні засоби компанії Корсель мають сучасні автономні системи підтримки температурного режиму.

Продукти для виготовлення хот-догів повинні були перевозитися в різних температурних режимах, тому ми вибрали для перевезення двокамерний рефрижератор.

Булки і сосиски провозилися в одному відсіку при температурі -18С, гірчиця, кетчуп і майонез провозилися в іншому відсіку при температурному рівні + 4С.

Наш водій забезпечив правильне розташування вантажу всередині авто, а також кріплення для безпечного транспортування.

Ми розробили найбільш безпечний маршрут під час перевезення товару до Грузії – через поромну переправу. У зворотний бік автомобіль також був доставлений через поромну переправу в Чорноморськ. Варто згадати, що на даний момент, з огляду на кількість небажаних вантажів з України і Європи через територію Російської Федерації, поромна переправа може бути перевантажена, на ній може не вистачати місць для перевезення вантажних автомобілів. Оскільки ми вже маємо досвід перевезень в Грузію, переправа вантажного авто пройшла без проблем в обидві сторони.

Команда брокерів Корсель має великий досвід в митному оформленні товарів як в Україні, так і в інших країнах (в тому числі в Грузії).

Для даного перевезення ми надали клієнту консультацію щодо необхідних документів для митного оформлення, а також допомогли з отриманням ветеринарного сертифіката.

Температурний режим при транспортуванні був різним в окремих камерах рефрижератора. Клієнту було важливо в тому числі уникнути простою транспортного засобу, тому що перевезення продуктів харчування обмежене в часі.

Особливості перевезення:

 • Корсель надала власний рефрижератор стандарту Євро-5;
 • Рефрижератор був двокамерний, з різними температурними режимами в кожному відсіку;
 • Команда Корсель допомогла клієнту з отриманням ветеринарного сертифіката;
 • В обидві сторони автомобіль був доставлений через поромну переправу.

Перевезення продуктів харчування вимагає великої уваги до організації перевезення. Наша основна задача – доставити вантаж у цілості і в стислі терміни, оскільки продукти харчування швидко псуються.

Логістична компанія Корсель успішно впоралася з міжнародним перевезенням продуктів за маршрутом Тульчин (Україна) – Тбілісі (Грузія).

Якщо вам необхідно перевезти продукти з країн Євросоюзу в Україну (або навпаки), зверніться в Корсель, ми запропонуємо вам пораду з усіх питань і надамо розрахунок орієнтовної вартості як разового перевезення, так і обслуговування на умовах логістичного аутсорсингу.

Ваш запит ви можете відправити на пошту logistic@corcel.com.ua, зателефонувати за номерами, які вказані на нашому сайті або натиснути кнопку “Розрахувати ставку”.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×