fbpx

Здійснили міжнародне перевезення добрив

Здійснили міжнародне перевезення добрив

Суть проекта

Корсель виконала міжнародне перевезення добрив для сільського господарства

Період реалізації проекту: 20-26 жовтня 2016
Маршрут: Schirm AG Division (Німеччина) – Київ (Україна)
Тип вантажу: добрива для сільського господарства
Вага вантажу: 18,7 тонн
Кількість одиниць: 26 пластикових каністр
Вид транспорту: авто (тент)
Регулярність відправки: часто, за різними маршрутами

З нашого боку було потрібно

Клієнт Корсель постійно замовляє перевезення сільськогосподарських добрив в різних напрямках. В рамках даного перевезення наша команда забезпечила:

 • Подачу автомобіля на місце завантаження;
 • Навантаження та кріплення товару всередині транспортного засобу;
 • Експрес-доставку автомобільним транспортом.

Що ми зробили

Добрива для сільського господарства – один з найбільш популярних вантажів, що перевозяться компанією Корсель. За допомогою добрив можна значно збільшити обсяг виробленої сільськогосподарської продукції. Імпортні добрива дозволяють нашим аграріям вирощувати високоякісні рослини, покращувати склад грунтів і т.д.

Перевезення добрив відноситься до перевезення небезпечних вантажів, тому особливо важливо дотримуватись Правил перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Для такого типу вантажу (ADR-9) ми подали окремий автомобіль компанії Корсель, який відповідає стандарту Євро-5 згідно з Правилами перевезення.

Упаковку, маркування та навантаження забезпечив наш клієнт. Добрива перевозилися в пластикових каністрах. Наш водій-експедитор забезпечив правильне розміщення і кріплення вантажу всередині авто, що необхідно для безпечного транспортування вантажу.

В даному випадку митне оформлення було забезпечено клієнтом. Оскільки наша команда – кваліфіковані фахівці в митному оформленні та працюють з митними органами понад 8 років, ми проконсультували замовника з усіх нюансів, які важливо врахувати при підготовці документації для митного оформлення.

Експрес-доставку здійснив один з найдосвідченіших водіїв в компанії Корсель. Ми також розробили найбільш безпечний маршрут перевезення, щоб забезпечити збереження вантажу в дорозі.

Особливості перевезення:

 • Вантаж відноситься до категорії “Небезпечні вантажі” (ADR-9);
 • Перевезення вантажу відбувалася відповідно до Правил перевезення небезпечних вантажів;
 • Під завантаження ми забезпечили подачу автомобіля Корсель (тент);
 • Прикордонний перехід був здійснений через пропускний пункт Ягодин.

Логістична компанія Корсель успішно провела міжнародне перевезення добрив для сільського господарства за маршрутом Німеччина – Україна.

Вантаж небезпечної категорії був доставлений нашому клієнтові в повній цілості і в обумовлений термін.

Якщо вам необхідно транспортувати небезпечні вантажі (наприклад, добрива), зверніться в компанію Корсель, наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, розрахують для вас вартість перевезення по вашому запиту.

Ви можете зв’язатися з нами за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті, поштою або в Skype. Скориставшись кнопкою “Запитайте ставку”, ви також можете направити нам ваш запит.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×