fbpx

Доставили добрива з Валенсії до Києва

Доставили добрива з Валенсії до Києва

Суть проекту

Логістична компанія Корсель здійснила міжнародне перевезення добрив для сільського господарства.

Період реалізації проекту: 8-18 березня 2016
Маршрут
: Валенсія (Іспанія) – Київ (Україна)
Тип вантажу: добрива для сільського господарства
Вага вантажу: 14 тонн
Кількість одиниць: 30 палет
Вид транспорту: авто (тент)
Регулярність відправки: щомісячно

З нашого боку було потрібно

Клієнт був зацікавлений в повному комплексі логістичних послуг (логістичний аутсорсинг):

 • Подача автомобіля на склад відправника;
 • Навантаження та кріплення товару;
 • Митне оформлення, в т.ч. отримання необхідних сертифікатів;
 • Доставка автомобільним транспортом.

Що ми зробили

Сьогодні добрива в процесах господарювання є невід’ємною частиною технологічних процесів вирощування рослин, поліпшення якості ґрунтів, захисту рослин від шкідників та ін. За допомогою добрив обсяг виробництва сільськогосподарської продукції можна значно збільшити, тому серед наших клієнтів досить затребуваною є транспортування даного типу вантажів.

Перевезення добрив – досить складний процес, який вимагає великої уваги до кожного етапу перевезення і професійного підходу до до всіх деталей.

Зберігання, транспортування і застосування добрив для сільського господарства здійснюються відповідно до Правил перевезень небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Компанія Корсель здійснила подачу свого авто для навантаження добрив на складі відправника. Особливу увагу ми звернули на причіп транспортного засобу – він був сухим і чистим. Також, за Правилами перевезення, ми підібрали автомобіль з тентом для того, щоб запобігти пилоутворення.

Навантаження товару здійснив відправник. Добрива були підготовлені в затареному вигляді, що полегшило нам завдання забезпечити безпечний процес транспортування. За процесом навантаження, кріплення, а також розподілом ваги вантажу по вісях автомобіля в даному випадку стежив наш водій.

Наша команда заздалегідь зайнялася оформленням всієї необхідно документації для митного оформлення. Для імпорту сільськогосподарських добрив в Україні необхідний сертифікат європейського зразка – EUR-1. Компанія Корсель – фахівець у всіх нюансах проходження митних процедур, тому все товаро-супровідні документи були підготовлені заздалегідь і в повній відповідності з митними правилами.

На рейс ми поставили одного з найдосвідченіших водіїв, щоб транспортування вантажу було проведено в правильному швидкісному режимі. При перевезенні такого типу вантажів дуже важливо, щоб на шляху вантаж не рухався в транспортному засобі. Обраний нами маршрут дозволив доставити вантаж вчасно і скоротити витрати замовника.

Особливості перевезення

 • Добрива для сільського господарства відносяться до небезпечних вантажів;
 • Нам важливо було дотриматися Правил перевезення небезпечних вантажів;
 • Для доставки вантажу поставили автомобіль Корсель (тент);
 • Для імпорту добрив ми отримали для клієнта сертифікат EUR-1.

Компанія Корсель успішно здійснила проект з міжнародного перевезення добрив для сільського господарства за маршрутом Валенсія (Іспанія) – Київ (Україна), дотримуючись при цьому Правил перевезення небезпечних вантажів.

Вантаж був доставлений замовникові в обумовлений термін і в належному вигляді

Якщо Ви цікавитеся разовим перевезенням добрив (небезпечних вантажів) або транспортуванням цього ж виду вантажів на постійній основі, зверніться в логістичну компанію Корсель за номерами, вказаними в розділі Контакти або в Skype.

В якості альтернативи ви можете скористатися кнопкою “Запитайте ставку” на нашому сайті.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×