fbpx

Збільшення складських приміщень в Іспанії

Збільшення складських приміщень в Іспанії

Українська логістична компанія Corcel, один з лідерів перевезень за напрямком Україна
– Іспанія, збільшила площу власних складських
приміщень в Іспанії (Барселона) на 4 тисячі квадратних метрів.

На початку 2016 року команда логістичної компанії Corcel успішно завершила проект з розширення площ своїх складських приміщень в Європейському Союзі. Реалізація проекту зайняла 8 місяців.

Наразі нові складські площі повністю введені в експлуатацію, автоматизовані WMS-системою та вже почали обслуговувати компанії, що здійснюють експортно-імпортні операції між Україною та Іспанією. Загальна площа складів Corcel в Іспанії складає – 6000 м2.

Цей крок компанії став логічним продовженням системної діяльності, спрямованої на комплексне обслуговування перевезень в Іспанії в рамках діяльності CORCEL TRANSGRUPO S.L.

Команда Corcel переконана, що наявність у компанії глибокого розуміння українських реалій та власних складів,  буде значною перевагою для експортерів з України при виході на ринок Іспанії та інших країн ЄС.

Генеральний директор Corcel Ганна Хаустова зазначає:

«Логістичний бізнес вітав Угоду про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. Ми не просто з оптимізмом очікували на початок дії Зони вільної торгівлі Україна-ЄС, але заздалегідь почали розвивати нові потужності в ЄС.

Оскільки складське зберігання є невід’ємною частиною процесу міжнародної торгівлі, ми підготували базу, що буде корисною та зручною для українських експортерів».

Склад в Барселоні – один з 4-х складів компанії в ЄС:

 • Іспанія (Кастельон, Барселона),
 • Італія (Фернетті),
 • Польща (Варшава).

Детальніше про перевезення/доставку вантажів за напрямком Україна-Іспанія.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×