fbpx

Ми відкрили офіс в Києві

Ми відкрили офіс в Києві

Ми відкрили свій третій український офіс – у Києві.

У лютому ми завершили процес запуску повноцінної роботи свого київського офісу. Вихід на столичний ринок логістичних послуг був здійснений компанією разом з розширенням присутності у Європі.

Наразі київський офіс може оперативно вирішувати усі питання регіональних клієнтів компанії, роблячи комунікацію компаній-клієнтів з нами, як логістичним оператором, більш зручною та гнучкою.

Київська філія буде мати повний доступ до усієї інфраструктури компанії: чотири склади в ЄС, більше 80 авто (Євро-5), системи управління процесами та ін.

Ми переконані, що повноцінна присутність у Києві розширить доступ експортерів до якісних логістичних рішень та послуг. В свою чергу, європейські потужності компанії будуть задіяні ще більш оптимально через збільшення кількості клієнтів з Києва.

Ганна Хаустова, генеральний директор Corcel, повідомляє:

«Ми активно інвестуємо в свої потужності, задіяні в міжнародних перевезеннях, – розширюємо склади, купуємо авто, відкриваємо офіси в ЄС. При цьому ми хочемо зробити процес комунікації міжнародних компаній, що працюють в Україні, та Corcel , ще більш зручним.

Оскільки найбільші компанії мають свої головні офіси саме в Києві, ми вирішили відкрити офіс в Києві для того, щоб зробити їх роботу з нами ще більш комфортною та прозорою».

Новий офіс в Києві –  став одним з трьох офісів компанії в Україні, інші два:

 • Харків (головний офіс);
 • Дніпропетровськ.

Окрім того, у Corcel функціонує постійний офіс в Іспанії, що обслуговує клієнтів з України та ЄС.

Загальна інформація про компанію

Corcel – український логістичний оператор, з 2008 року надає послуги з перевезень в Україні та Європі.

Головний офіс – у Харкові, філії – в місті Києві та Дніпропетровську.

З 2015 року Corcel активно розвиває підприємство в Іспанії – CORCEL TRANSGRUPO SL, (Valencia). Нещодавно компанія розширила свої склади в Іспанії до 6000 м2.

Компанія спеціалізується на міжнародних перевезеннях вантажів за напрямком Україна-ЄС, детальніше тут.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×