fbpx

Наші сертифікати якості у ніші фармакології

Перевезення ліків – відповідальне завдання, з яким впорається лише досвідчений логіст. Ця продукція надзвичайно чутлива до зовнішніх впливів. Недотримання умов перевезення може спричинити її псування та спричинити значні фінансові втрати. Компанія TRONKO не допустить цього.

Вимоги до перевезення медикаментів

Лікарські засоби відносяться до категорії крихких вантажів. Вони вкрай чутливі до температури, вологості, рівня освітлення. Тому їхнє перевезення передбачає:

 • підтримання оптимальної, постійної температури;
 • підтримка певного рівня вологості;
 • затемнення кузова або контейнера, відсутність джерел світла.

Також багато препаратів мають скляну тару. На час шляху необхідно забезпечити їхній захист від механічних пошкоджень. Їх надійно закріплюють у транспортному засобі та обкладають спеціальними матеріалами, які захищають їх від ударів.

При транспортуванні лікарських засобів обов’язково складається пакет документів, у яких зазначаються вимоги до перевезення та зберігання. Можливе нанесення відповідної мітки на тару, що дозволяє зберегти вміст у цілості під час вантажних робіт.

Транспортні засоби

Перевезення медикаментів зазвичай виконують рефрижераторами чи ізотермічними фургонами. Рефрижератори можуть підтримувати всередині кузова постійну температуру, причому як негативну, і позитивну, і навіть рівень вологості. Ізотермічні фургони ізолюють вміст зовнішніх умов, сприяючи збереженню його початкової температури.

Перед перевезенням транспортний засіб проходить санобробку, незалежно від того, який вантаж перевозився до цього. Причина в тому, що деякі види медикаментів (наприклад, сушені рослини) можуть поглинати сторонні запахи. Санобробка дозволяє уникнути подібного та зберегти якості товару незмінними.

Охорона

Найчастіше лікарські препарати провозяться під наглядом лише водія, без спеціальної охорони. Однак є категорії медикаментів, які становлять потенційний інтерес для злодіїв:

 • імунобіологічні;
 • психотропні;
 • наркотичні.

Їхнє транспортування здійснюється під наглядом супроводжуючого та в опломбованому автомобілі. За потреби можливий конвой.

Перевезення медикаментів з Corcel

Наша компанія здійснює міжнародні вантажоперевезення будь-яких вантажів, навіть найтендітніших і найдорожчих. Серед них – лікарські препарати.

Перевезення виконується в рефрижераторах та ізотермічних фургонах, під строгим контролем температури та вологості. Ми гарантуємо повне дотримання умов транспортування та збереження вантажу після прибуття.

Наша компанія виконує повний спектр послуг з вантажних перевезень:

 • підготовка документів;
 • страхування;
 • вантажні роботи;
 • складські послуги;
 • митне оформлення.

Сертифікація

Сьогодні хочемо відкрити завісу наших досягнень, а будь-яка сертифікація та підтвердження якості – це досягнення! Те, з чим ми любимо працювати, це ніша перевезення та зберігання фармакології та ліків.

 

Але щоб підтвердити свою компетентність та високий рівень надання послуг у даній сфері, ми пройшли сертифікацію GDP (Належна дистриб’юторська практика). Це система забезпечення якості для складських підприємств та оптових баз у сфері обігу лікарських засобів. Згідно з прийнятими на міжнародному рівні правилами GDP дистриб’ютори фармацевтичної продукції повинні привести свою діяльність у відповідність до цих стандартів.

 

Цінність та поширення вимог GDP до логістичних організацій обумовлена необхідністю усунення ризиків втрати якості та безпеки продукції на шляху між виробником та споживачем.

 

 

 

Так само важливий сертифікат який підтверджує наше прагнення вищої якості обслуговування та управління є сертифікат якості ISO.

 

Сертифікація ISO – це низка певних регламентів, вкладених у контроль управлінської діяльності підприємства, включаючи документообіг, матеріальну базу, ресурси та інші виробничі процеси.

 

У сукупності два цих сертифіката отримані на групу компанії Corcel Group показують наш рівень розвитку, якості та безпеки вашого вантажу в наших руках!

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×