fbpx

Corcel на виставці EXPO REAL 2022 у Мюнхені

Corcel на виставці EXPO REAL 2022 у Мюнхені

Наша команда мала честь бути присутнім на EXPO REAL у Мюнхені, Німеччина. Це найбільша виставка нерухомості на території Європейського Союзу, яка збирає під своїм дахом понад 45000 агентів з усього світу і 1000 представлених компаній на стендах. Цього року виставка була особлива з двох причин, по-перше, в перше за 20-річну історію представлений стенд України, який об’єднав під собою всі українські компанії, представлені на виставці, де була і наша команда Corcel. По-друге, головною тематикою виставки стало питання відновлення України після війни, де багато світових компаній пропонували свої бізнес-рішення щодо відновлення інфраструктури та зруйнованої нерухомості, а також інвестування у майбутні проекти на території України.

Наша делегація пропонувала рішення у логістиці, і доносили до європейців, що логістика в Україні – це сервіс, якість та безпека. Ми перша країна у світі, яка зіткнулася з повномасштабною війною та сучасними логістичними зв’язками, які перебудовували у міру бойових дій. І ми ділилися цим досвідом під дахом EXPO REAL.

Як було сказано багатьма представниками будівельних компаній, сфера нерухомості буде в авангарді відновлення України в майбутньому, але без правильної логістики далеко не втечеш, і ми це чудово розуміємо. Так і є, логістика буде допоміжною силою, і без ефективного управління логістикою не буде ефективного відновлення у мінімальні терміни, які потребують населення нашої країни, і світова спільнота.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×