fbpx

З днем народження Corcel!

З днем народження Corcel!
Сьогодні компанії Corcel Group виповнюється цілих 13 років.

Corcel - 13 летВже й не віриться, що ми починали ще в далекому 2008 році з невеликим офісом на кілька людей.

За 13 років ми стали міжнародною компанією, тепер наші «конячки» їздять по всій Європі і їх впізнають на автобанах країн ЄС. У нас відкрився офіс в сонячній Іспанії, в Мадриді, що відкрило величезні можливості на ринку всередині європейських перевезень.

Ми розуміли потреби наших клієнтів в митному оформленні, тому відкрили своє митне агентство в Польщі, де тепер максимально швидко можемо оформляти вантажі.

В Україні ми тільки розширювалися і розросталися, тому наші представництва можна зустріти в 4х найбільших містах України – Київ, Харків, Одеса, Дніпро.

У нас також є склади в Європі на сьогодні, і тепер можемо зберігати вантажі клієнтів при різних умовах, будь-то косметика, DIY-товари або продукти харчування з температурним режимом.

В нашу команду прийшло безліч людей, різних професій, які стали опорою компанії, і кожна людина в компанії- її невід’ємна частина, яка штовхає маятник Corcel тільки вперед.

Наш автопарк постійно зростав, ми налагодили контакти з передовими автоконцернами, які роблять для нас спеціальні стилізовані тягачі та причепи, що тільки підвищує нашу впізнаваність. Ми працюємо з всесвітньо відомим брендом VOLVO, який є синонімом якості та інновацій сьогодні.

Така широка географія в роботі дозволяє нам пишатися досягнутим і бачити нові горизонти для розвитку.

Попереду чекають нові перспективні проекти, нові цілі, і безсумнівний зростання, з Днем Народження Corcel!

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×