fbpx

Перевезення вина автомобільним транспортом

Перевезення вина автомобільним транспортом

Ми вирішили знайомити Вас з нашим досвідом в перевезеннях, і розповідати про цікаві вантажах і особливості їх транспортування. Ми вже давно возимо алкогольні напої, і маємо в штаті цілий відділ логістів, які спеціалізуються на перевезенні алкоголю. Сьогодні поговоримо про самому складному алкогольному напої в плані перевезення, який має величезний ряд особливостей – це вино.

Вино автотранспортом перевозиться в вертикальному положенні в спеціальних гофрованих ящиках з перегородками, по 6-9 пляшок. Ящики повинні бути рівно за розміром пляшок щоб не було простору або пустот в ньому, щоб пляшки при русі не по побилися. Більш дорогі сорти вин перевозяться виключно в дерев’яних ящиках в горизонтальному положенні, щоб вино стосувалося пробки, порожнечі заповнені соломою.

Найголовніше – це дотримання температурного режиму, вино перевозиться в температурі + 16- + 17 градусів. Ми в своєму автопарку використовуємо рефрижератори якраз для цих цілей, для підтримки температурного режиму, так само маємо термопісци, які записують зміни температури в причепі протягом усього маршруту.

Важлива умова це відсутність неприємних запахів і бруду всередині причепа, т до запахи можуть зіпсувати вино, тому перед кожним завантаженням ми миємо причіп і обробляємо спеціальними препаратами, щоб не було ніяких запахів.

Так само дуже важливо, щоб причіп був без щілин або отворів, через які потрапляє сонячне світло. Неонові промені зіпсують будь-яке вино, тому це дуже важливо!

Документи – це основна складність в перевезенні будь-якого алкоголю. Пакет документів виходить досить значний, сертифікат походження / фітосанітарні сертифікати / акцизи / інвойси / пакінг і це – тільки мала частина всього, що потрібно при проходженні митниці, до слова кажучи, у нас є брокери, які займаються саме оформленням подібних вантажів.

Ну і, звичайно, важливо правильно закріпити вантаж, палети повинні бути не більші і штабелювати їх не можна, кожна палета повинна бути закріплена ременем, а розстановка палет повинна бути максимально щільна, щоб прибрати хитання вантажу при його транспортуванні.

І- найголовніше при перевезенні алкоголя- потрібно правильно вибирати перевізника, з досвідом і вже робочими кейсами з перевезення вина. Якщо Вас цікавить разова доставка вина з країн Європи в Україну або ж на умовах логістичного аутсорсингу, зверніться в компанію Corcel, і ми вкажемо за вартістю, що цікавить Вас перевезення.

Наші клієнти

Запросить ставку

  Прорахувати перевезення

  Тип вантажу

  Вид вантажу

  Кількість вантажу, шт

  Розміри вантажу д/ш/в

  ×