Міжнародне перевезення лікарських препаратів

Міжнародне перевезення лікарських препаратів

Міжнародне перевезення лікарських препаратів – надзвичайно відповідальний процес, оскільки він вимагає дотримання всіх правил транспортування, а також відповідального підходу до кожної стадії процесу перевезення.

Як правило, для транспортування ліків повинні використовуватися сучасні рефрижератори, що відповідають європейським стандартам.

Компанія Корсель має великий досвід в міжнародних перевезеннях лікарських засобів. Клієнти Корсель найчастіше обирають автомобільні перевезення, так як це дозволяє замовити окремий транспортний засіб з холодильною установкою, скоротити логістичну складову, а також доставити медикаменти в обмежені терміни.

Наші фахівці забезпечують в рамках такого типу перевезення ряд послуг:

 • розробка безпечного маршруту транспортування;
 • підготовка транспортного засобу (провітрювання, обробка поверхні фургона);
 • маркування товару;
 • підготовка товарно-супровідної документації;
 • митне оформлення;
 • експрес-доставка;
 • зберігання на складах Корсель в разі потреби.

Компанія Корсель спеціалізується на перевезенні / доставці вантажів, включаючи перевезення медикаментів з країн ЄС в Україну (і в зворотньому напрямку). Рейси авто з країн Європи в Україну та інші країни СНД здійснюються регулярно.

На ринках України і ЄС ми працюємо з 2008 року, завдяки чому ми напрацювали великий досвід роботи доставки лікарських препаратів, що вимагають дотримання температурного режиму.

Основні моменти, на яких необхідно загострити увагу при перевезенні ліків?

 • Ліки повинні перевозитися в ізотермічних фургонах або в рефрижераторах з чітко встановленим рівнем температури і рівнем вологості;
 • Відхилення в температурному режимі при транспортуванні медикаментів – неприпустимо, тому для документування умов перевезення потрібно встановити терморегістратор, за допомогою якого замовник може перевірити рівень температури в транспортному засобі на кожному етапі перевезення;
 • Особливі види медикаментів (наприклад, вакцини, імунологічні препарати) повинні бути упаковані в окремий контейнер (особливо препарати в скляній тарі, ампули), а також надійним чином закріплені в середині кузова, так як дуже важливо не пошкодити в процесі транспортування упаковку медикаментів;
 • Необхідно ізолювати вантаж від попадання прямих сонячних променів.

Особливу увагу потрібно звернути на документальне оформлення при перевезенні. Воно повинно повністю відповідати правилам і стандартам перевезення та / або зберігання вантажів. Наші фахівці допомагають замовнику отримати всі необхідні дозволи для експорту / імпорту лікарських препаратів у відповідних органах.

 

Ми також рекомендуємо нашим замовникам спершу ознайомитися з законодавством країн, в які планується перевезення ліків. Кожна країна має свої особливості імпорту товарів, в тому числі медикаментів.

Ми можемо навести деякі приклади з нашої практики:

 • країни Європи ввели заборону на ввезення деяких психотропних препаратів, а також анальгетиків;
 • країни Східної Європи, а також Китай мають обмеження на ввезення імунологічних вакцин і біологічних препаратів;
 • транспортування лікарських препаратів без вірно оформленої документації, а також при відсутності міжнародних сертифікатів в багатьох країнах вважається незаконним розповсюдженням ліків, тому довірити підготовку документації можна тільки досвідченому контрагенту.

Наша команда готова надати вам всю інформацію щодо цікавить вас виду перевезення.

Надішліть ваш запит на нашу поштову скриньку logistic@corcel.com.ua або зателефонуйте за номерами, які вказані на нашому сайті.

Ми гарантуємо своєчасну доставку вашого вантажу і за конкурентною вартості.

Оксана Костюченко
Менеджер адміністративної діяльності

 

Дізнайтесь вартість вашого проекту

Наші клієнти