Перевезення швидкопсувних продуктів з Європи в Україну

Перевезення швидкопсувних продуктів з Європи в Україну

Рефрижераторні перевезення є не тільки одними з найскладніших технічно, але і найбільш відповідальним видом транспортування товарів.

Як правило, перевезення рефрижератором наші клієнти замовляють у разі, якщо вантаж належить до швидкопсувних товарів (охолоджені, заморожені продукти, а також ті, які втрачають свої якості при коливаннях температури).

До найбільш поширених швидкопсувних товарів відноситься:

 • м’ясо і риба;
 • молочна продукція;
 • овочі та фрукти;
 • сири, ковбаси;
 • напівфабрикати;
 • фармацевтична продукція;
 • хімікати і т.д.

Компанія Корсель спеціалізується на доставці швидкопсувних вантажів з країн Європейського Союзу в Україну (і назад). Наша команда на постійній основі організовує рейси з країн Європи до країн СНД, в Україну в тому числі.

На ринках України і ЄС ми працюємо з 2008 року, тому ми маємо великий досвід роботи в доставках товарів, які потребують особливого температурного режиму.

Які основні особливості рефрижераторних перевезень?

 • контроль за підтриманням заданого рівня температури;
 • дотримання санітарних норм при перевезеннях швидкопсувних продуктів;
 • чіткі часові рамки для доставки товару (багато з перерахованих вище товарів мають обмежений термін придатності).

Сьогодні перевезення швидкопсувних товарів можна здійснити будь-яким видом транспорту – автомобільним, залізничним, водним, повітряним – в контейнерах або рефрижераторних фургонах. В кожному окремому випадку наша команда розробляє найбільш вигідний маршрут перевезення і підбирає найбільш підходящий транспортний засіб.

Найчастіше наші клієнти обирають автомобільні перевезення, тому що вартість транспортування не висока, термін доставки прийнятний, як правило, для замовника.

Крім того, під час перевезення автомобілем є можливість доставити товар door-to-door.

Згідно з правилами перевезення швидкопсувних продуктів, існує кілька класів рефрижераторів, оснащених холодильним агрегатом:

 1. А (від + 12 ° С до 0 ° С включно), в рефрижераторах такого типу зазвичай встановлена ​​охолоджуюча система невисокої потужності, основні продукти, що перевозяться при такій температурі – квіти, борошняні та кондитерські вироби;
 2. В (від + 12 ° С до – 10 ° С), тип В використовується, як правило, для певних видів продукції (охолоджене м’ясо, яйця);
 3. С (від + 12 ° С до – 20 ° С), продукти, які вимагають глибокої заморозки, найчастіше перевозяться в рефрижераторі типу С.

Для перевезення вантажу на невелику відстань можна також використовувати ізотермічний контейнер, в якому температура підтримується за рахунок термоізолюючого матеріалу. Температура всередині ізотерма буде залежати від температурних умов при навантаженні товару в транспортний засіб. Додатково для підтримки температури можна охолоджувати ізотерм за допомогою сухого льоду.

Морські перевезення швидкопсувних продуктів більш поширені в країнах, де високий рівень розвитку портової інфраструктури. На великі відстані може перевозитися риба, морепродукти, м’ясо. Під час перевезення товари додатково проходять контроль якості на проміжних точках доставки.

Авіадоставка товарів може здійснюватися в разі, якщо перевозять свіжі квіти, тварин, птахів, тоді, коли фактор часу вкрай важливий для збереження вантажу.

Що важливо знати для проведення митного оформлення швидкопсувних товарів?

При проведенні митного оформлення потрібно оформляти для деяких видів товарів фітосанітарний або ветеринарний сертифікати. Цими документами засвідчується факт, що продукція пройшла перевірку відповідної служби

У складі автопарку Корсель є сучасні рефрижератори, які оснащені автономними системами підтримки температурного рівня. Важливо відзначити, що наш клієнт може моніторити рівень температури в транспортному засобі протягом усього перевезення. Наші фахівці мають великий досвід в перевезеннях швидкопсувних товарів, а також в процесі митного очищення при такому перевезенні.

Надішліть ваш запит на logistic@corcel.com.ua або ж зверніться до нас за номерами, які вказані на нашому сайті. Співробітники Корсель допоможуть вам вибрати оптимальний транспортний засіб, маршрут перевезення, розрахують для вас орієнтовну вартість перевезення.

Оксана Костюченко
Менеджер адміністративної діяльності

 

Дізнайтесь вартість вашого проекту

Наші клієнти